Rozrywka

  • 19 stycznia 2010
  • wyświetleń: 1900

Vita Life: Turniej kręgli i bilarda

W dniu 16 stycznia na Kręgielni Wodnik odbyły się kolejne turnieje z cyklu Vita Life Championship.

Vita Life: Turniej kręgli i bilarda
fot. taurus / klub czecho.pl


W godzinach dopołudniowych odbył się turniej kręgli. Wystartowało w nim 8 uczestników, którzy rywalizowali z małymi przygodami na obu torach. Najlepszy okazał się Przemysław Światłowski, który uzyskał 431 punktów. Drugi był Jakub Surma z wynikiem 391 punktów, a na najniższym stopniu podium uplasował się Szymon Światłowski z dorobkiem 383 punktów.

Zwycięzcy zostali uhonorowani medalami oraz karnetami na kręgielnie i basen. Aby być sklasyfikowanym należy wziąć udział w przynajmniej 4 turniejach, a do klasyfikacji generalnej będzie wliczana średnia z 4 najlepszych turniejów. Zwycięzcą będzie zawodnik, którego średnia będzie najwyższa. Kolejny turniej planowany jest na 13 lutego.

W godzinach popołudniowych swoje zmagania zaczęli bilardziści. Do turnieju zgłosiło się 12 zawodników, którzy rozlosowani na 2 grupy grali każdy z ka żdym. Do kolejnej grupy rozgrywek awansowało po dwóch najlepszych zawodników z każdej grupy. W pojedynku o 3 miejsce Adam Ciopka pokonał Jacka Walusiaka 2-1. W finale po raz kolejny spotkali się Paweł Kosmaty i Tomasz Smalcerz. Turniej po zaciętym pojedynku wygranym 2-1 triumfatorem po raz drugi w cyklu został Paweł Kosmaty.

Po 2 turniejach w klasyfikacji generalnej prowadzi Paweł Kosmaty z dorobkiem 20 punktów, drugi jest Tomasz Smalcerz 16 punktów, a 3 miejsce z 10 punktami dzielą Jacek Walusiak i Adam Ciopka. Kolejny turniej planowany jest na 6 lutego.

taurus / klub czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.