Rozrywka

  • 25 stycznia 2010
  • wyświetleń: 1986

Piłkarze UMKS 3 najlepsi w turnieju

W rozegranym 23 stycznia turnieju o Puchar Prezesa UMKS "3" Czechowice-Dziedzice młodzicy UMKS-u zajęli pierwsze miejsce.

Już w pierwszym spotkaniu nasza drużyna pokazała że będzie liczyć się w walce o pierwszą lokatę i pokonała swoich rówieśników z Sokoła Wola 6:1. Jednak prawdziwy koncert gry młodych piłkarzy z Czechowic-Dziedzic zobaczyliśmy w ich drugim spotkaniu, kiedy wysoko pokonali drużynę Górnika Zabrze 5:1! Wynik mógł być jeszcze bardziej okazały, lecz drużynie z Zabrza w krytycznych momentach dopisało szczęście; a piłka po strzałach naszych zawodników trzykrotnie lądowała na poprzeczce bądź słupku przyjezdnych.

Uzyskany wynik w meczu z Górnikiem dodał skrzydeł naszym zawodnikom, którzy w kolejnym spotkaniu rozbili drużynę MOSM-u Tychy 7:0. Na koniec przypieczętowali swoje zwycięstwo pokonując pszczyńskie Orły 9:2.

Najlepszym piłkarzem turnieju wybrano Przemysława Matejkę z UMKS-u, najlepszym strzelcem został Michał Adamus również z UMKS-u. Wśród bramkarzy wyróżnienie otrzymał Sebastian Olszok z Górnika Zabrze.

Drużyna UMKSu wystąpiła w turnieju w następującym składzie: Dyduch Mateusz-Paluch Krystian, Matejko Przemysław, Adamus Michał, Beczała Damian, Raszka Jakub, Moś Mateusz, Kozioł Paweł, Kowalczyk Kamil, Kozłowski Bartłomiej, Jurek Paweł, trenerem zespołu-Michał Gazda

Gratulujemy młodym zawodnikom oraz trenerowi sukcesu.

Zespół składa serdeczne podziękowania dla Zarządu UMKSu za zorganizowanie cyklu turniejów dla młodzieży oraz dla rodziców a w szczególności dla Pana Tomasza Dyducha, Tomasza Przewożnika, Mariusza Gruszki, Krzysztofa Adamca oraz Pani Darii Dyduch i Beaty Przewożnik.

aka / czecho.pl, źródło: UMKS "3" Czechowice-Dziedzice

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.