czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 15 marca 2010
  • wyświetleń: 26278

Film: Walentynki 2010 w MDK

14 lutego w Miejskim Domu Kultury w Czechowicach-Dziedzicach odbyła się "Walentynkowa Sesja Zdjęciowa", którą wykonało Centrum Fotograficzne. Wśród uczestników rozlosowane zostaną atrakcyjne nagrody.

Reklama

Film: Walentynki 2010 w MDK
Gitarzysta Jakub Krystyanfot. Ryszard Żoczek


Tego wyjątkowego dnia młodzi mieszkańcy naszego miasta pokazali jak wygląda prawdziwa miłość. W kinie Świt zorganizowano profesjonalną sesję zdjęciową. Dekoracją studia zajęła się firma Alessandro z Goczałkowic-Zdroju. O oprawę muzyczną zadbał gitarzysta Jakub Krystyan.

Krótki film zmontował Waldemar Świder z firmy Studio Bit:Na uczestników czekały bardzo atrakcyjne nagrody: romantyczna kolacja w Willi Eureka, super fryzury dla Niego/dla Niej oraz dodatkowa profesjonalna sesja fotograficzna wykonana w urzekających wnętrzach Salonu Spa Dermiki, a także relaksacyjny masaż całego ciała z użyciem olejów aromatycznych w wykonany w specjalnie do tego celu stworzonym Gabinecie Masażu Dla Dwojga.

Nagrody sponsorowali:


willaeureka.pl

Czechowice-Dziedzice
ul. Tetmajera 13
florystyka-alessandro.pl

centrumfotograficzne.com

bielsko-biala.dermikasalony.pl

--------------------

Autor zdjęć: Centrum Fotograficzne Ryszard Żoczek
www: centrumfotograficzne.com
mail: ryszard@centrumfotograficzne.com
tel. 0 600 065 053
Film: Walentynki 2010 w MDK · fot. Ryszard Żoczek / centrumfotograficzne.com

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.