Praca Czechowice-Dziedzice Praca Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA

Rozrywka

  • 10 lutego 2010
  • wyświetleń: 1485

Turiej Vita Life Bilard Championship

W dniu 6 lutego odbył się trzeci turniej z cyklu Vita Life Bilard Championship. W zawodach wzięło udział 10 zawodników podzielonych na dwie grupy, w których grano systemem każdy z każdym.

Turiej Vita Life Bilard Championship
fot. Wezdiw / klub czecho.pl


Z pierwszej grupy awansowali Tomasz Smalcerz i Adam Ciapka którzy wyprzedzili dotychczas trzeciego w klasyfikacji generalnej Jacka Walusiaka. Do wyłonienia półfinalistów z drugiej grupy potrzebna była dogrywka, którą zwycięsko przebrnęli lider cyklu Paweł Kosmaty i Mariusz Szewczyk.

Półfinały rozgrywane były do dwóch zwycięskich pojedynków. w Obu przypadkach potrzebne było rozegranie po 3 mecze, w których Mariusz Szewczyk pokonał Tomasza Smalcerza, o Paweł Kosmaty Adama Ciapkę. Zwycięzcy zmierzyli się w finale.

Ostatecznie zwycięzcą okazał się Paweł Kosmaty, wygrywając po raz trzeci w cały cyklu. Drugi był Mariusz Szewczyk a miejsce na podium wywalczył jeszcze Adam Ciapka.

W klasyfikacji generalnej przewagę nad ry walami zwiększył Paweł Kosmaty gromadząc maksymalną liczbę punktów - 30. Drugi jest Tomasz Smalcerz - 21 a trzeci Mariusz Szewczyk - 17.

Wezdiw / klub czecho.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.