czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 2 marca 2004
  • wyświetleń: 678

Bugsy's Jazz Club ma już 10 lat

W marcu mija 10 rocznica istnieja znanego pszczyńskiego klubu Bugsy's Jazz Club. Z tego też powodu Bugsy zaprasza wszystkich na cykl siedmiu koncertów, z których pierwszy rozpocznie się już w najbliższy piątek. Bilety na poszczególne koncerty kosztują 5zł, a karnet 20zł.

5 marca wystąpi zespół Que Passa, w repertuarze którego znajdą się utwory własne utrzymane w konwencji flamenco, z elementami jazzu oraz kompozycje takich mistrzów jak Chick Corea, John McLaughlin i Aldi Meola.

6 marca zagra Kreszendo, prezentujący najnowsze trendy światowego smooth jazzu. Jako zachętę do wybrania się na ten koncert wystarczy podać nazwiska Królik, Piętak, Niedzielin, Olma i Szczerba.

12 marzec to koncert Oleś/Trzaska/Oleś, których muzyka to przenikanie się różnych wpływów począwszy od współczesnej muzyki kameralnej poprzez inklinacje etniczne, a wszystko to osadzone w jazzowym brzmieniu.

19 marca wystąpi zespół Mr.Pollack, a dzień później Sprawcy nieznani i Łagiewniki Blues, czyli najbardziej dowcipny "Śląski Blues" jaki można sobie wyobrazić
24 marzec to koncert legendarnego zespół punkowego KSU, a 26 marca koncert Mary Jane w nowym składzie.

mot

www.bugsy.pless.pl class=dodaj target=blank>www.bugsy.pless.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.