czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 5 marca 2004
  • wyświetleń: 666

Tychy Press Photo

Dzisiaj (piątek) rozpoczyna się wystawa fotografii prasowej Tychy Press Photo
Po raz czwarty fotoreporterzy związani z Tychami pokażą zdjęcia z wydarzeń minionego roku. Wystawa inspirowana jest słynną World Press Photo. W tym roku po raz pierwszy zorganizowano konkurs. Zdjęcia oceniło trzyosobowe jury, w którym znaleźli się Rafał
Klimkiewicz (agencja fotograficzna Edytor), wielokrotny laureat konkursu Polskiej Fotografii Prasowej, Bartek Barczyk (fotoedytor Gazety Wyborczej) i Lech Kowalczyk (artysta plastyk).

Wystawę będzie można ogldać w Teatrze Małym w Tychach (ul. kard. Hlonda 1) do 24 marca. Wernisaż wystawy rozpocznie się dzisiaj (poniedziałek) o godz. 19.00 w dolnym holu teatru, wstęp jest wolny.

W teatrze wystawionych zostanie 164 zdjęć, wykonanych przez 18 autorów. Tematyka zdjęć jest tak różnorodna, jak zainteresowania autorów i wydarzenia, których byli świadkami. Organizatorzy nie ograniczają w żaden sposób tematyki zdjęć, ważne, że zostały wykonane w 2003 roku.

Wybrane fotografie, a także zdjęcia z poprzednich edycji, można będzie wkrótce znaleźć na oficjalnej stronie internetowej foto.etychy.pl.

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.