Rozrywka

  • 25 maja 2010
  • wyświetleń: 3399

VI Osiedlowy Dzień Dziecka

W niedzielę, 6 czerwca (a nie jak wcześniej zapowiadano 30 maja) odbędzie się Osiedlowy Dzień Dziecka. Będzie to szósta edycja imprezy dla najmłodszych.

Zapisy dzieci prowadzi Zarząd Rodzinnego Ogrodu Działkowego "Relaks-Storczyk" w Czechowicach-Dziedzicach przyjmuje w dniach do 4 czerwca w każdy wtorek i czwartek od 15.00 do 18.00 w Domu Działkowca (Ogród "Relaks").

W programie imprezy, która rozpocznie się o 10.30 i potrwa do 16.00 przewidziano różne atrakcje dla dzieci, między innymi: gry i konkursy ogrodowe z nagrodami, zabawy, konkurs dla dzieci o tematyce przyrodniczej. Rozdawane będą również paczki ze słodyczami. Nie zabraknie dmuchanych atrakcji, loterii fantowej i innych niespodzianek. Każde dziecko ma zapewniony ciepły posiłek i napoje.

Przy zapisach należy podać nazwisko i imię dziecka, adres, datę urodzenia, a także liczbę osób dorosłych towarzyszących dzieciom. Dobrowolne wpisowe od osób dorosłych towarzyszących dzieciom wynosi 5 złotych.

Telefon kontaktowy do organizatora imprezy: 603 067 422. Impreza jako zadanie publiczne jest dotowana przez Gminę Czechowice-Dziedzice.

aka / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.