Rozrywka

  • 8 czerwca 2010
  • wyświetleń: 6696

Underground Festiwal w Kaniowie

12 czerwca już po raz czwarty organizowany będzie na terenach rekreacyjnych w Kaniowie „Underground festiwal”. Ideą przewodnią festiwalu jest promocja młodych zespołów, które często mają problem z zaprezentowaniem się na większej scenie.

Underground Festiwal w Kaniowie
IV Underground Festiwal - oficjalny plakat imprezy


Tym razem główną gwiazdą festiwalu będzie Plagiat199, zespół ten osiągnął sławę ogólnopolską, grając trasy koncertowe z takimi zespołami jak: Leniwiec, Kult czy Kazik Na Żywo.

Wstęp na jednodniową imprezę kosztuje 10zł (do nabycia przed i w trakcie koncertu). Początek o godz. 16.00, planowane zakończenie - godz. 22.00.

Przypomnijmy, że do tej pory na scenie zagościły takie zespoły jak: Noise Division, Per-wers, Nie Dotyczy Chodnika. Warto również wspomnieć o Volte Face, 3R Salam Sound System czy Awarii Podwozia.

Organizatorzy IV Underground Festiwalu w Kaniowie informują, że wynajęty został bus, który odwiezie uczestników imprezy na czechowicki dworzec po zakończeniu festiwalu.

Bus podstawiony będzie na przystanku „Kaniów Centrum” o godzinie 22.30. Przejazd zapewnia firma Mar-Bus. Uczestników, którzy będą wracać w stronę Oświęcimia informujemy, że pociąg osobowy ze stacji PKP w Kaniowie pojedzie o 22.45. W pobliżu miejsca imprezy znajduje się również kilka bezpłatnych parkingów.

Patronat nad imprezą objął portal czecho.pl.

ups / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.