Rozrywka

  • 27 maja 2010
  • wyświetleń: 1541

Europejska Akademia Tańca w Silesi

W Zespole Szkół "Silesia" dobiega końca realizacja projektu dwustronnego POLSKA - TURCJA programu: "Uczenie się przez całe życie".

W ramach dwuletniej współpracy państw partnerskich w projekcie zrealizowano dwie dwutygodniowe wymiany uczniowskie, w Turcji i Polsce. Dzięki spotkaniom, ciągłej korespondencji elektronicznej oraz wideokonferencjom, młodzież szkół partnerskich nie tylko poznała nową rzeczywistość kulturową i znacząco udoskonaliła umiejętności komunikacyjne w języku angielskim, ale również poznała podobieństwa i różnice związane z dziedziną muzyki i tańca obu krajów.

Szkoła ciągle pracuje nad rezultatami dwuletniej współpracy. Są to liczne opracowania w formie prezentacji Power Point, albumu będącego relacją ze spotkań w Polsce i Turcji, słownika polsko-turecko-angielskiego terminów muzycznych i wyrażeń dnia codziennego.

mot / czecho.pl, źródło: Zespół Szkół "Silesia"

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.