czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA

Rozrywka

  • 18 czerwca 2010
  • wyświetleń: 2320

Zespół Śląsk na jubileusz Bestwiny

Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Bestwinie, Regionalny Zespół Pieśni i Tańca "Bestwina" zapraszają na 40-lecie Regionalnego Zespołu Pieśni i Tańca "Bestwina".

Jubileusz będziemy świętować dwa dni. 19 czerwca na terenach rekreacyjnych w Bestwinie od godziny 16.00 wystąpią: Regionalny Zespół Pieśni i Tańca Cepelia Fil - Wilamowice, Zespół Tańca i Pieśni "Sądeczanie" z Nowego Sącza i oczywiście Regionalny Zespół Pieśni i Tańca "Bestwina".

O godzinie 18.15 nastąpi uroczyste otwarcie obchodów jubileuszu 40-lecia RZPiT "Bestwina", a chwilę później na scenie pojawi się Zespół Pieśni i Tańca "Śląsk" im. Stanisława Hadyny. Około 20.30 rozpocznie się zabawa taneczna z zespołem muzycznym Uni-Dance.

Dzień później, 20 czerwca o 15.00 w Parafii Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w Bestwinie odbędzie się msza święta w intencji RZPiT "Bestwina". Następnie świętować będziemy ponownie na terenach rekreacyjnych. O 16.30 zobaczymy Regionalny Zespół Pieśni i Tańca "Bestwina", po nim pojawią się jeszcze Chór Allegro z Bestwiny, a także zespół Tyrolia Band, który zaprezentuje muzykę tyrolską.

O 19.00 rozpocznie się biesiada włosko-hiszpańska, a około 20.30 zaplanowano zabawę taneczną z zespołem muzycznym Puls. Potrwa ona do północy.

aka / czecho.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.