Rozrywka

  • 4 czerwca 2010
  • wyświetleń: 2377

Festyn w Przedszkolu nr 10

Na festyn Uśmiech Dzieciom, który odbędzie się 14 czerwca, zapraszają Rada Rodziców oraz dyrekcja Przedszkola Publicznego nr 10. W programie m. in. konkursy, loteria fantowa, grill i wiele innych atrakcji.

Festyn organizowany jest w poniedziałek 14 czerwca na terenie ogrodu przedszkola przy ul. Nad Białką 1B. Rozpoczęcie o godzinie 15.00. W programie m.in.: loteria fantowa (wszystkie losy pełne), konkursy dla dzieci, sprzedaż cegiełek na rzecz przedszkola - "Szczęśliwy numerek" - spośród wykupionych cegiełek losowanie licznych atrakcyjnych nagród (prosimy o zachowanie cegiełek), bufety, grill, wykonywanie ozdobnych tatuaży.

Impreza rozpocznie się o godzinie 15.00. Chwilę później przedszkolaki z grupy III i IV zaprezentują nam pokaz mody dziecięcej. O 16.00 odbędzie się wesoła zabawa z licznymi atrakcjami. Poprowadzi ją wodzirej.

O 18.00 zaplanowano losowanie nagród "Szczęśliwy numerek" z cegiełek wykupionych w czasie festynu. Impreza potrwa do godziny 19.00.

aka / czecho.pl, źródło: UM Czechowice-Dziedzice http://www.um.czechowice-dziedzice.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.