czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA

Rozrywka

  • 27 czerwca 2010
  • wyświetleń: 3647

Wycieczki i warsztaty z MDK

Miejski Dom Kultury zaprasza do skorzystania z oferty wycieczek, warsztatów i innych organizowanych przez siebie w lecie imprez.

Wycieczki i warsztaty z MDK


W wakacje 2010 odbędą się trzy wycieczki. W pierwszej, 3 lipca, poznamy uroki ziemi cieszyńskiej. 31 lipca uczestnicy wybiorą się z Czechowic-Dziedzic do Dolinek Podkrakowskich. W sierpniu MDK oprowadzi chętnych po śląskim szlaku pałaców i ogrodów.

Inną propozycją na rozpoczynające się lato są warsztaty plastyczne. 6 lipca w pracowni plastycznej Miejskiego Domu Kultury odbędą się zajęcia pod hasłem "Malarstwo przez wieki - historia w pigułce, tydzień później przedstawiony zostanie "Zarys historii architektury, a dwa tygodnie później "Artyści, którzy "zdecydowali o wszystkim" - nasze subiektywne wybory".

Dwukrotnie w sierpniu zorganizowane zostaną plenery. 10 sierpnia powinni zarezerwować sobie młodzi wielbiciele fotografii, którzy wybiorą się podziwiać czechowickie pejzaże. 24 sierpnia odbędzie się plener plastyczny na Dębowcu.

W trakcie letnich wakacji przygotowano także warsztaty muzyczne i teatralne. Spotkanie organizacyjne dla osób zainteresowanych odbędzie się 28 czerwca o 16.00 w sali 24 MDK.

Zadanie finansowo wspiera Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach.

aka / czecho.pl, źródło: UM Czechowice-Dziedzice, www.um.czechowice-dziedzice.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.