Rozrywka

  • 21 czerwca 2010
  • wyświetleń: 7026

Gosia Andrzejewicz w Chybiu

W ostatni weekend czerwca Chybie będzie bawić się na Żabonaliach. Gwiazdą imprezy będzie Gosia Andrzejewicz, która wystąpi w amfiteatrze w niedzielę.

Gosia Andrzejewicz w Chybiu
Gosia Andrzejewicz zaśpiewa w Chybiu w niedzielę 27 czerwca


W sobotę 26 czerwca Żabonalia rozpoczną się zawodami wędkarskimi na stawie Żabiniec. Dorośli wędkarze spotykają się już o godz. 7.00, dzieci i młodzież dzień wcześniej (w piątek) o godz. 15.00.

W amfiteatrze impreza startuje w sobotę o godz. 13.30. Na początek organizatorzy zapraszają na Festiwal Piosenki Ekologicznej I Turystycznej Utopiec. O godz. 18.00 usłyszymy covery z lat 80-tych w wykonaniu zespołu Black Stars. O 20.00 wystąpi kabaret Świerszczychrzcząszcz. Na zakończenie sobotniej imprezy koncert zespołu Abbba Dreams - o godz. 21.30.

Niedziela także zagwarantuje sporo atrakcji. O godz. 9.00 odbędzie się XVI Turniej Strzelecki o Puchar Wójt Gminy Chybie. Następnie Żabonalia przeniosą się ponownie do amfiteatru, gdzie o godz. 16.00 startuje blok dla dzieci. Wystąpi Fizia pończoszka i jej koleżanki oraz laureaci Festiwalu Piosenki Młoda Gwiazda.

O godz. 18.00 koncert Młodego Big Bandu, o 19.30 występ kabaretu Limo, a o 21.30 wystąpi gwiazda wieczoru - Gosia Andrzejewicz z zespołem.
Tegoroczne Żabonalia zakończą się o 22.45 pokazem sztucznych ogni.

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.