Rozrywka

  • 9 sierpnia 2010
  • wyświetleń: 18503

Raper Biały został ojcem

W piątek Sebastian Białek, czyli Biały, został ojcem. Dla swojego dziecka nagrał "Kołysankę", którą można odsłuchać w internecie. Znalazła się ona również na nowej płycie.

Raper Biały został ojcem
Sebastian Biały z synem Wojciechem.


Wojciech Białek przyszedł na świat 6 sierpnia o godzinie 10.35 w Szpitalu Wojewódzkim w Bielsku-Białej .

- Jestem niesamowicie szczęśliwy, że mogłem wspierać moja dziewczynę podczas porodu, jak i być świadkiem narodzin mojego syna Wojtka. Singiel jaki prezentuje jest najważniejszym utworem muzycznym, jaki znajduje się na mojej płycie - opowiada Biały. - "Kołysankę" napisałem, nie wiedząc jeszcze jaka będzie płeć dziecka, lecz jak widać da się napisać utwór bezpośrednio do swojego dziecka - dodaje.

Kawałek możecie odsłuchać na stronie http://www.myspace.com/bialy90 target=_blank class=dodaj>http://www.myspace.com/bialy90.

- Pozostały mi jeszcze zarezerwowane koncerty, które zrealizuje jak najszybciej. Później na pewno biorę urlop - mówi z satysfakcją.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.