Rozrywka

  • 3 września 2010
  • wyświetleń: 8602

Najlepsze zdjęcie z wakacji 2010

Fotografujesz na wakacjach? Spędziłeś tegoroczne lato w niezwykłym miejscu i upamiętniłeś to na zdjęciu? Chcesz je pokazać, a przy okazji wygrać atrakcyjną nagrodą? Rozpoczynamy konkurs na "Najlepsze zdjęcie z wakacji 2010", z nagrodą główną 1000 złotych!

Najlepsze zdjęcie z wakacji 2010
Wikingowiec z Darłówka - to zdjęcie zwycieżyło w edycji konkursu w 2007 roku.


Zgłoszenia na organizowany przez portal czecho.pl konkurs można nadsyłać za pomocą specjalnie przygotowanej strony - http://wiadomosci.czecho.pl/wakacje.php class=dodaj>tutaj.

Spośród nadesłanych zdjęć wybranych do każdej eliminacji zostanie do 25 fotografii. Spośród nich za pomocą głosowania sms wybierzecie pięć najlepsze, które przejdą do finału. Dodatkowo jedno z każdej eliminacji otrzyma "dziką kartę" od portalu czecho.pl.

Pierwsza tygodniowa eliminacja rozpocznie się 13 września. Treść oraz numer, na jaki powinny być wysłane smsy, będą dołączone indywidualnie przy informacji o każdym zdjęciu.

Czekamy na Wasze fotografie! Do każdego zdjęcia dołączona będzie informacja o autorze, krótki opis, a także lokalizacja na mapie.

aka / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.