Rozrywka

  • 17 września 2010
  • wyświetleń: 1537

Pieśni żydowskie w Chybiu

W piątek, 17 września o godzinie 18.00 w Chybiu w „Klubie pod Amfiteatrem” odbędzie się koncert pieśni żydowskich w wykonaniu grupy wokalne GOK w Chybiu. Bilety są w cenach: 10 i 5 zł.

Pieśni żydowskie w Chybiu
fot. Bartosz Kowalski


"Klub po d Amfiteatrem" zaprasza na koncert grupy wokalnej GOK, w programie z najsłynniejszymi polskimi pieśniami żydowskimi. Cudowny, nie tylko przedwojenny klimat, do tekstów Jacka Cygana, sprawi iż na chwilę przeniesiemy się do Polski jakiej już, niestety nie ma. Oryginalne aranżacje zespołu, pod kierownictwem Leszka Ścibika oraz doskonałe wykonanie grupy wokalnej stanowią o sile tego koncertu. Nie przegap!

Grupa wystąpi w składzie: Marta Głąbik, Michalina Wizner, Kinga Kąkol, Renata Kocur i Wioletta Matula. Towarzyszyć będzie im zespół Leszek Ścibik (klarnet), Janusz Korczyk (akordeon), Rafał Kierpiec (kontrabas), Joanna Kruczek (skrzypce).

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.