czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 21 września 2010
  • wyświetleń: 2501

Zajęcia w Miejskim Domu Kultury

Miejski Do Kultury w Czechowicach-Dziedzicach od września zaprasza wszystkich, w tym dzieci i młodzież, na zajęcia i warsztaty.

Jednym z prowadzonych kursów są warsztaty tańca hip-ho. Uczestniczyć może w nich młodzież od 13 roku życia. Dla najmłodszych dzieci, od 20 miesiąca do 3 lat, MDK przygotował inną atrakcję - klub malucha Puchatek. W jego ramach prowadzone będą zajęcia manualne, ruchowe, intelektualne. Spotkanie organizacyjne odbędzie się 24 września o godzinie 17.00 w sali 24.

Od 11 października Dom Kultury organizuje zajęcia taneczne: Studia Tańca (dla dzieci w wieku 6-7 lat) i modern jazz (8-11 lat). Pierwsze warsztaty rozpoczną się odpowiednio o godzinach 16.00 i 17.00 w sali baletowej.

"Szkraby" to propozycja zajęć tanecznych dla jeszcze młodszych dzieci. Pierwsze zajęcia dla 3 i 4-latków odbędą się 5 października o 17.30, natomiast dla 5-latków- 7 października o 17.30. Spotkania poprowadzi Joanna Distel. Łukasz Stawowczyk i Sebastian Gabryś prowadzą z kolei grupę dziecięcą "Śpiewające Szynszyle". Skorzystać z tej oferty mogą dzieci w wieku 6-12 lat.

Do innej grupy mieszkańców skierowane są kurs tańca weselnego i kurs tańca towarzyskiego dla początkujących. Zajęcia prowadzone będą o godzinie 18.30, pierwsze zaczynają się 7 października, drugie - dwa dni wcześniej.

Dodatkowo w każdy poniedziałek września o 17.30 odbywają się przesłuchania dziecięco-młodzieżowego regionalnego zespółu "Zabrzeg".

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.