czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 14 maja 2004
  • wyświetleń: 822

Przegląd amatorskich zespołów młodzieżowych

Reklama

23 lipca Starostwo Powiatowe w Pszczynie wraz z Powiatowym Ogniskiem Pracy Pozaszkolnej organizuje przegląd amatorskich zespołów młodzieżowych „Żubrowisko 2004”.

Występy zespołów zakwalifikowanych do przeglądu odbędą się w godzinach 12.00-20.00 na scenie usytuowanej na pszczyńskim rynku, następnie odbędzie się koncert finalistów. Imprezę zakończy występ zaproszonej gwiazdy.

Główną nagrodą w konkursie jest bon w wysokości 1000 zł na zakup sprzętu muzycznego. Zakwalifikowane zespoły otrzymają bezpłatne nagranie całości koncertu w postaci pięciu płyt CD.

Zainteresowane zespoły mogą dostarczyć formularz zgłoszenia www.pless.pl/wydarzenia/do_pobrania/zubrowisko_zgloszenie.pdf target=blank class=dodaj>[pobierz] osobiście lub przesłać wraz z nagranym demo pod adres:

Starostwo Powiatowe w Pszczynie
Referat ds. Promocji Powiatu i Integracji Europejskiej
43-200 Pszczyna, ul. 3 Maja 10

Dodatkowych informacji udziela Dariusz Skrobol tel. 210-33-69 wew. 102, 0 602-79-25-62 lub skrobol@powiat.pszczyna.pl.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 20 czerwca. Dema można dostarczać również w formie mp3 na adres mailowy lub na kasetach, cd i innych nośnikach zgodnie z regulaminem przeglądów www.pless.pl/wydarzenia/do_pobrania/zubrowisko_regulamin.pdf target=blank class=dodaj>[pobierz].

mot

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.