Praca Czechowice-Dziedzice Praca Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA

Rozrywka

  • 2 października 2010
  • wyświetleń: 766

Książka mówiona w bibliotece

Dział Audiowizualny Miejskiej Biblioteki Publicznej w Czechowicach-Dziedzicach na jesienne wieczory proponuje wypożyczenie książek mówionych, CD i audiobooków.

Co ciekawego znajdziemy w bibliotece? Między innymi propozycje dla dzieci i młodzieży. Dla swoich pociech rodzice znajdą w Dziale Audiowizualnym takie tytuły jak: „Wieczorynki z kotem Miśkiem”, „Powrót do Stumilowego Lasu”, „Piotruś pierwszak”, „Jak przedszkolaki park sprzątały”, „Tomek w krainie kangurów” i „20 000 mil podmorskiej żeglugi”.

Na dorosłych czeka "królowa kryminału", czyli Agata Christie. Zapoznać będziemy mogli się z takimi pozycjami jak: „Dom nad Kanałem”, „Śmierć na Nilu”, „Spotkanie w Bagdadzie”, „Lampa” oraz „Czerwony sygnał”.

Wszystkich z pewnością ucieszy także informacja o dostępności w audiobooków podróżniczych. W nowej formie dostępne w Czechowicach-Dziedzicach są dzieła Arkadego Fiedlera, wybitnego pisarza i podróżnika. Owocem jego licznych wypraw były książki, które uczą szacunku dla innych kultur i obyczajów, a ponadto posiadają urzekające plastyką opisy przyrody. W Dziale Audiowizualnym znajdziemy: „Orinoko”, „Rio de Oro” i „Ryby śpiewają w Ukajali”.

aka / czecho.pl, źródło: MBP Czechowice-Dziedzice

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.