Praca Czechowice-Dziedzice Praca Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA

Rozrywka

  • 16 października 2010
  • wyświetleń: 1817

Koncert charytatywny

21 października o godzinie 16.30 w Miejskim Domu Kultury w Czechowicach-Dziedzicach odbędzie się II Koncert Charytatywny organizowany w ramach ogólnopolskiej kampanii „Hospicjum to też Życie” oraz Światowego Dnia Obchodów Opieki Paliatywnej.

„Nie można zrobić nic wielkiego, za to małe rzeczy z wielką miłością” to motto II Koncertu Charytatywnego, który organizowany jest w ramach ogólnopolskiej kampanii „Hospicjum to też Życie” oraz Światowego Dnia Obchodów Opieki Paliatywnej. Honorowy Patronat nad koncertem sprawuje Burmistrz Marian Błachut.

Koncert odbędzie się 21 października o godzinie 16.30 w Miejskim Domu Kultury w Czechowicach-Dziedzicach. Swój program artystyczny zaprezentują dzieci i młodzież szkół i przedszkoli z gminy, a także zespół „Akustyczne historie” oraz orkiestra Big-Bend z Zespołu Szkół „Silesia”. W trakcie koncertu zostanie również zaprezentowana prezentacja multimedialna z akcji sadzenia żonkili „Pola nadziei”, która odbyła się na przełomie września i października w szkołach i przedszkolach naszej gminy.

Przed koncertem wolontariusze, ubrani w żółte koszulki będą kwestować na rzecz hospicjum domowego, które działa w naszym mieści i swoją opieką obejmuje od 20 do 25 chorych. Za uzbierane datki zostaną zakupione lekki i inne potrzebne medykamenty. Odbędzie się również kiermasz dzieł wykonanych własnoręcznie przez uzdolnioną młodzież pod kierunkiem nauczycieli. Serdecznie zapraszamy na koncert! Wstęp wolny.

Organizatorami koncertu są: Stowarzyszenie „Nasza rodzina”, Szkoła Podstawowa nr 7, Zespół Szkół Technicznych i Licealnych im. S. Staszica, Miejski Dom Kultury w Czechowicach-Dziedzicach.

aka / czecho.pl, źródło: UM Czechowice-Dziedzice, www.um.czechowice-dziedzice.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.