Praca Czechowice-Dziedzice Praca Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA

Rozrywka

  • 17 listopada 2010
  • wyświetleń: 5230

Sylwester w Domu Działkowca

Za nami:

Zarząd Rodzinnego Ogrodu Działkowego "Relaks-Storczyk" w Czechowicach-Dziedzicach zaprasza miłośników dobrej zabawy w niewielkim gronie do organizowanej corocznie (już po raz 10-ty) w naszym Domu Działkowca zabawy sylwestrowej.

W tym roku czas umilać będzie nam duet muzyczny: Edward Przygoda i Justyna Zielińska. Wstęp to 200 zł od pary. Początek zabawy o godz. 19.00. Liczba miejsc ograniczona. Organizator zapewnia - jak co roku - miłą atmosferę, dobrą zabawę, urozmaicone menu oraz dodatkowe atrakcje(zabawa o charakterze jubileuszowym).

Zapisy u organizatora z wpłatą zaliczki w kwocie 80zł od pary (lub całości) do dnia 30 listopada. W przypadku wpłaty zaliczki - pozostała kwota płatna do 15 grudnia. Telefon kontaktowy do głównego organizatora: 603 067 422.

Jako co roku dochód z zabawy zostanie przeznaczony na wsparcie działalności statutowej Ogrodu w 2011r, w tym na wsparcie projektowanych do realizacji w 2011r ogólnodostępnych imprez rekreacyjnych, takich jak: VII Osiedlowy Dzień Dziecka, a także IX Międzydziałkowy Rajd Rowerowy.

Wiesław Mnich
Prezes Zarządu Ogrodu

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.