czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA

Rozrywka

  • 14 listopada 2010
  • wyświetleń: 2218

Małe szaleństwa w Chybiu

Gminny Ośrodek Kultury w Chybiu zaprasza w piątek, 26 listopada o 19.30 do Restauracji „Smakosz”na premierę filmu „Małe szaleństwa zwane miłością" w reżyserii Kamila Matusiaka. Wstęp wolny.

„Małe szaleństwa zwane miłością” to lekka komedia czasami romantyczna, a czasami nie. Film opowiada o grupce przyjaciół, znudzonych własnym życiem. Pewnego dnia ich codzienność ulega całkowitej zmianie a to za sprawą grupy tanecznej, która zawitała na pewien czas do ich rodzinnego miasteczka. Dwóch z nich ulegnie „małemu szaleństwu” zakochując się w przybyłych dziewczynach. Płomienny romans kwitnie i rozsadza ekran, a każdy znajdzie coś dla siebie, coś co na pewno kiedyś przeżył lub dopiero przeżyje.

W rolach głównych wystąpili: Michał Gabryś, Przemek Loska, Rafał Witoszek, Agnieszka Witoszek i Paulina Dziendziel. Scenariuszem i reżyserią zajął się Kamil Matusiak, a muzykę napisał Mariusz Bogaczyk. Producent filmu był Rafał Cymorek, swój udział w tworzeniu obrazu miały również Amatorski Klub Filmowy „Klaps” i Gminny Ośrodek Kultury w Chybiu.

aka / czecho.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.