czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 31 maja 2004
  • wyświetleń: 1094

Akurat nawalił!

Reklama

czecho.pl/menu_boczne/galeria/2002/koncert_akurat.php class=dodaj>więcej zdjęć

Chociaż na koncert zespołu „Akurat” ściągnęli fani z całej okolicy, muzycy zbytnio się nie popisali. Impreza rozpoczęła się występem czechowickiego zespołu „Plagiat 199”. Po nim wystąpiła gwiazda wieczoru – bielski „Akurat”.

Muzycy głównie promowali swoją nową płytę „Prowincja” i to właśnie z niej pochodziła większość utworów. Było też kilka piosenek z pierwszego albumu – „Pomarańcza”. Chociaż grupa zagrała swój najbardziej znany kawałek - „Espanię” (jam pomarańcze) i promowany ostatnio „Wiej-Ska”, publiczność nie była w pełni usatysfakcjonowana: „ – Pierwszy album był błyskotliwy i miły dla ucha. Utworom z ‘Prowincji’ brakuje dynamiki, a teksty są momentami wręcz banalne”.

Zignorowany poczuł się też właściciel dyskoteki „Vegas” - pan Jacek Siewniak. „ – Muzycy nie wywiązali się z umowy. Mieli dla publiczności przygotować 20 singli do rozdania – nie przygotowali. Miało być stoisko z najnowszym albumem. Też nie było. Trochę tego nie rozumiem, bo w końcu to im powinno zależeć na sprzedaży płyt, a nie mi.”

MiK

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.