czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 17 stycznia 2011
  • wyświetleń: 1936

Spotkanie z Jarosławem Kretem

Za nami:

Spotkanie zakończone:

Gminna Biblioteka Publiczna w Bestwinie zaprasza na spotkanie z Jarosławem Kretem - "Moja Ziemia Święta"- 17 styczeń, godzina 17.00 w Czytelni Biblioteki w Bestwinie.

Jarosław Kret urodził się w 1963 roku w Warszawie. Dziennikarz telewizyjny i fotoreporter. Z wykształcenia egiptolog. Autor licznych reportaży i filmów dokumentalnych o tematyce podróżniczej. Od 1992 roku współpracuje z telewizją. W latach 1993-1995 pracował jako dziennikarz i reporter, a przez rok był prezenterem Teleexpressu. Prowadził autorskie programy tj. "Klub Podróżników", "Kino Klubu Podróżników" w Warszawskim Ośrodku Telewizyjnym.

Współtworzył polskie wydanie magazynu National Geographic. Od 1997 roku jest członkiem The Explorers Club. Od 2009 roku prowadzi nadawany w TVP Info program podróżniczy "Planeta według Kreta". Od 2002 roku na antenie TVP prowadzi prognozę pogody.

aka / czecho.pl, źródło: gminabestwina.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.