czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 17 stycznia 2011
  • wyświetleń: 711

Ferie z bestwińskimi bibliotekami

Za nami:

Gminna Biblioteka Publiczna przygotowała bogatą ofertę dla dzieci i młodzieży na ferie zimowe.

Ferie z bestwińskimi bibliotekami


W Bestwinie 18 stycznia o godzinie 9.30 Teatrzyk Duet wystawi przedstawienie pt. "Niedźwiedź strażnik lasu". W tej filii odbywać będzie się także kino południowe. 26 stycznia wyświetlony zostanie film "Złoty kompas". Dzień później odbędzie się pokaz "Pajęczyny Charlotty", a 28 stycznia biblioteka zaprasza na seans z filmem "Renifer Świętego Mikołaja". Wszystkie spotkania z kinem odbędą się o godzinie 12.00.

W Janowicach w ferie czeka nas " To i owo byle kolorowo". W ramach zajęć dzieci będą wykonywać maski karnawałowe (12 stycznia o 10.30), origami z papieru (19 stycznia o 11.30) oraz będą bawić się masą papierową (21 stycznia o 11.30).

Ferie zimowe w Kaniowie upłyną pod znakiem lodowej krainy eskimosów na podstawie książki „Anaruk chłopiec z Grenlandii”. Spotkania odbędą się 24, 25, 26 i 28 stycznia o godzinie 11.00, a w ich trakcie dzieci poznają: mapy Grenlandii, życie i kulturę Eskimosów, wezmą udział w zajęciach plastycznych, wykonają kukiełki pingwinów i przeczytają fragmenty książek. Dowiedzą się też sporo zwierzętach żyjących na na Grenlandii, budowie igloo i w ramach spotkania z filmem obejrzą "Epokę lodowcową".

W Bestwince dzieci spędzą "Ferie z Jasiem i Małgosią". W programie: bajka muzyczna „Jaś i Małgosia”, budowa domku Baby Jagi, konkurs na najpiękniejszą ilustrację do bajki i piernikowa uczta. Spotkania będą się odbywały w dniach od 24 do 28 stycznia w godzinach od 11.00 do 14.00.

aka / czecho.pl, źródło: gminabestwina.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.