czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 18 stycznia 2011
  • wyświetleń: 1050

Bransoletki i kolczyki z Pędzelkiem

W piątek 14 stycznia w Oddziale Dziecięcym Miejskiej Biblioteki Publicznej odbyły się zajęcia Klubu Plastycznego „Pędzelek”. Gościem specjalnym była Pani Bożena Kołodziej, specjalistka od koralików, frywolitek i szydełka.

Zgromadzone w czytelni dzieci wykonały korale z materiału oraz koralikowe bransoletki i kolczyki. Aby wykonać korale dla babci wystarczy garść fasolki, orzechów włoskich lub innych małych przedmiotów, które wkładamy do wcześniej przygotowanego „tunelu” z materiału.

Tajemnica wykończenia tkwi w węzełkach. Aby wykonać bransoletkę wystarczy odrobina cierpliwości oraz drobnych koralików. Wytrwałość i upór zaowocował pięknymi pracami, które mali czytelnicy zabrali ze sobą. Na kolejne zajęcia zapraszamy do Oddziału Dziecięcego 25 lutego o godzinie 15.30 - tematem spotkania będzie orgiami modułowe (przestrzenne).

aka / czecho.pl, źródło: MBP Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.