czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 24 stycznia 2011
  • wyświetleń: 1244

Zimowe ferie z harcerzami

Za nami:

Od dzisiaj, 24 stycznia, na Nieobozową Akcję Zimową "Podróże z Guliwerem" zapraszają harcerze z Czechowic-Dziedzic. Uczestnicy wspólnej zabawy każdego dnia od godz. 10.00 do 12.00 przeniosą się do innego kraju.

Zimowe ferie z harcerzami
fot. Arch. ZHP Cz-Dz


I tak w poniedziałek dzieci i młodzież odwiedzą Włochy, gdzie czekają na nie zabawy oraz konkursy związane z bezpiecznymi feriami. We wtorek, tym razem, w Chinach obozowicze poznają sztukę orgiami, a w środę "zwiedzą" RPA. W czwartek, w ramach podróży do Australii i poszukiwania skarbu – zaplanowano wyjazd na basen. W piątek, jak przystało na Brazylię nie zabraknie karnawału w Rio – wtedy też ma odbyć się bal przebierańców.

Na każde zajęcia (oprócz czwartku, gdzie trzeba pamiętać o ręczniku i stroju kąpielowym) należy zabrać obuwie zamienne. Wszyscy chętni mogą zgłaszać się do phm Barbary Podolak, tel. 609 896 082.

SK / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.