czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 25 stycznia 2011
  • wyświetleń: 3516

Grupa AA przekazała książki

24 stycznia, w 40. rocznicę śmierci współzałożyciela wspólnoty AA - Billa Wilsona, Anonimowi Alkoholicy z Czechowic-Dziedzic przekazali swoja literaturę Miejskiej Bibliotece w Czechowicach.

Grupa AA przekazała książki


Bibliotece przekazano dwie pozycje z kanonu literatury AA. Pierwsza to książka "Anonimowi alkoholicy" ( popularnie na całym świecie zwana "wielką księgą"; druga - to książka "Życie w trzeźwości". W każdej książce został umieszczony numer telefonu informacyjno- kontaktowego 510-302-430, pod którym można szukać adresów najbliższych spotkań AA - lub bezpośredniego kontaktu z AA.

Anonimowi Alkoholicy są wspólnotą mężczyzn i kobiet,którzy dzielą się nawzajem swoim doświadczeniem, siłą i nadzieją,aby rozwiązać swój wspólny problem i pomagać innym w wyzdrowieniu z alkoholizmu. Jedynym warunkiem uczestnictwa we wspólnocie jest chęć zaprzestania picia. Nie ma w AA żadnych składek ani opłat - grupa jest samowystarczalna poprzez własne dobrowolne datki.

Wspólnota AA nie jest związana z żadną sektą, wyznaniem, działalnością polityczną, organizacją lub instytucją, nie angażuje się w żadne publiczne polemiki, nie popiera ani nie zwalcza żadnych poglądów. Podstawowym celem jest trwać w trzeźwosci i pomagać innym alkoholikom w jej osiągnięciu.

W Czechowicach -Dziedzicach działają trzy grupy AA:
- Grupa "Barbara" - salka przy parafii św. Barbary - Miting - wtorek (godz. 17.00)
- Grupa "Życie" - salka przy parafii św. A.Boboli - Miting - czwartek (godz. 17.00)
- Grupa "Pionierzy" - salka przy Ośrodku terapii- ul.Nad Białką - Miting - piątek (godz. 10.00).

Służby grupy "Życie"

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.