czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 26 lutego 2011
  • wyświetleń: 4873

Zabawa z ROD Relaks-Storczyk

Za nami:

W sobotę, 26 lutego w Domu Działkowca na terenie Rodzinnego Ogrodu Działkowego "Relaks-Storczyk" w Czechowicach-Dziedzicach odbędzie się zabawa karnawałowa.

Zabawa rozpocznie się o godzinie 19.00. O oprawę muzyczną zadba zespół Edi-Just. Wstęp w cenie 160 złotych od pary (liczba miejsc ograniczona).

Organizator Zarząd Ogrodu zapewnia miłą i ciepłą atmosferę, dobrą zabawę, urozmaicone menu oraz loterię fantową. Zapisy u organizatora z wykupieniem biletu wstępu w dniach od 1 do 21 lutego po telefonicznym uzgodnieniu (nr 603-067-422 - Wiesław Mnich, Prezes Zarządu ROD "Relaks-Storczyk").

Dochód z zabawy zostanie przeznaczony na wsparcie finansowe zadań publicznych projektowanych do realizacji w 2011r przez Zarząd ROD "Relaks-Storczyk", a realizowanych zgodnie z Ustawą o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.

Wiesław Mnich

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.