czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 20 lutego 2011
  • wyświetleń: 16473

Walentynki w Świcie - zdjęcia

Za nami:

W niedzielę, 13 lutego odbyła się druga edycja Walentynek w Kinie Świt. Zapraszamy do obejrzenia relacji wideo z tego wydarzenia.Podobnie jak w roku ubiegłym zakochane pary będą mogły wziąć udział w profesjonalnej sesji fotograficznej. Sesję przygotowało Centrum Fotograficzne. O godz. 16.00 rozpoczął się Walentynkowy Ogródek Operetkowy w wykonaniu Teatru Muzycznego Movimento prowadzonego przez Barbarę Bielaczyc. Potem mogliśmy zobaczyć nową polską komedię Och Karol II. 

Walentynki w Świcie - zdjęcia · fot. Ryszard Żoczek, centrumfotograficzne.com


Wieczorem wystąpił Zespół Taneczny Size el, działający w Tito Dance Studio w Tychach, pod kierownictwem Dominiki Cybulskiej. Studio Dekoracji Wnętrz Alessandro zapewniło walentynkową oprawę Kina Świt, a Willa Eureka przygotowała walentynkowy catering. Całość uświetnił pokaz mody przeprowadzony przez salon Fryzjerski Vivian, Agnieszkę Huczek, Szymona Lazarek i sklep Agness Fashion.

ups / czecho.pl

Centrum Fotograficzne Ryszard Żoczek

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Piłsudskiego 8

kom. 0600065053

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.