czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 4 lutego 2011
  • wyświetleń: 5223

Wiosenne wycieczki z OFS

Za nami:

Stowarzyszenie Obywatelskie Forum Samorządowe zaprasza na wiosenne imprezy turystyczno-krajoznawcze.

Już 9 kwietnia (sobota) pierwszy "Rajd za złotówkę" w Beskid Żywiecki (Złatna lub Glinka - Krawców Wierch - Hala Miziowa - Korbielów), a 4 czerwca (również sobota) kolejny rajd - tym razem wybierzemy się na Jurę Krakowsko-Częstochowską (Kostkowice - Góra Zborów). Cena obu rajdów dla dzieci i młodzieży oraz studentów z Gminy Czechowice-Dziedzice to 1 zł, dla pozostałych i dorosłych - 10 zł.

Natomiast na 7 maja (sobota) zaplanowana jest wycieczka rajdowa 1-dniowa w Góry Opawskie i na Górę Św. Anny (Pokrzywna - Gwarkowa Perć - Biskupia Kopa - Pokrzywna). Cena - dzieci i młodzież oraz studenci z terenu Gminy Czechowice-Dziedzice - 1 zł, pozostali i dorośli - 15 zł.

Imprezy wiosenne zwieńczy 3-dniowa wycieczka na Kresy Wschodnie i do Lwowa (Łańcut - Lwów - Krasiczyn - Przemyśl) w cenie 330 + 35 zł.

Szczegóły, programy i zgłoszenia na stronie internetowej www.ofs.org.pl. Zapisy już ruszyły. Ilość miejsc ograniczona - oferta ważna do wyczerpania wolnych miejsc.

Na jesień z kolei zaplanowane są dwa kolejne "Rajdy za złotówkę" w Beskid Mały (17 września, Kozy - Przełęcz u Panienki - Hrobacza Łąka - Porąbka Zapora) i na Jurę (1 października, Grota Łokietka - Ojców - Pieskowa Skała) w cenie 1/10 zł oraz 3-dniowa wycieczka w "Sudety skalne i podziemne" - w planie Kłodzko, Góry Stołowe, Góry Sowie i Walim oraz Skalne Miasto (cena 290 + 29 zł).

Udział dzieci i młodzieży w wybranych imprezach jest wsparty finansowo przez Stowarzyszenie Obywatelskie Forum Samorządowe i Gminę Czechowice-Dziedzice.

Obywatelskie Forum Samorządowe

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.