czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 5 lutego 2011
  • wyświetleń: 1830

Uchwyć kontrasty na zdjęciu

Za nami:

Gminna Biblioteka Publiczna w Bestwinie poinformowała o kolejnej edycji konkursu fotograficznego, którego tematem są kontrasty.

Reklama

Uchwyć kontrasty na zdjęciu


W zabawie mogą wziąć udział wszyscy chętni (młodzież i dorośli), niezależnie od miejsca zamieszkania. Wystarczy, że złożą do pięciu opisanych fotografii w formacie nie mniejszym niż 20x30 cm wydrukowane oraz na nośniku cyfrowym (dyskietka, CD lub DVD) w rozdzielczości 2400x1200. Czasu jest dużo, bo zdjęcia można dostarczać do 30 września.

Dla zwycięzców przewidziano nagrody rzeczowe: książki oraz sprzęt i akcesoria komputerowe, ufundowane przez Firmę Fenix Bis S.C. z Czechowic–Dziedzic oraz Gminną Bibliotekę Publiczną w Bestwinie. Laureaci konkursu otrzymają też specjalną płytę DVD z prezentacją najlepszych fotografii, a specjalna nagroda zostanie wręczona za zdjęcie zrobione w Gminie Bestwina.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.