czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 18 lutego 2011
  • wyświetleń: 1371

Kino offowe w weekend w Chybiu

Za nami:

Przez trzy dni, od 18 do 20 lutego, w Chybiu będzie można oglądać filmy offowe w reżyserii Grzegorza Lipca.

Kino offowe w weekend w Chybiu
Kadr z filmu Grzegorza Lipca


W piątek o 19.00 odbędzie się seans filmu "Dzień, w którym umrę". Główny bohater postanawia zdjąć swoje maski i żyć poza schematami i normami społecznymi. Zmiany w swoim życiu zaczyna od fryzury… Film był prezentowany na antenie TVP 2 i według badań telemetrycznych obejrzało go ponad milion widzów. Film wygrał Konkurs Kina Niezależnego w Gdyni i otrzymał Złotą Kaczkę za najlepszy film offowy 2005 roku

Tego samego dnia o 20.00 obejrzymy "Echosystem", dokument dotyczący zespołu Hey i Katarzyny Nosowskiej w trakcie ich prac nad kolejnymi płytami.

W sobotę 19 lutego o 17.00 puszczony zostanie film „8 w poziomie”. Pokazuje on Polskę w niedalekiej przyszłości, Małe Miasteczko gdzieś na uboczu. W hotelowym pokoju numer 224 budzi się facet z amnezją. Ma ze sobą walizkę z górą pieniędzy i pistolet. Jeden z banknotów wyfruwa z okna hotelu. Zmienia kolejnych właścicieli odkrywając układankę życia, w której się znaleźli.

O 17.30 czeka nas pokaz filmu „N/O”. TO kolejny dokument dotyczący zespołu Hey i Katarzyny Nosowskiej w trakcie ich prac nad kolejnymi płytami. W sobotę o 19.00 odbędzie się spotkanie autorskie z Grzegorzem Lipcem.

W niedzielę, 20 lutego, o 16.00, odbędzie się seans dokumentu "MURP", ukazującego prace nad kolejnym albumem zespołu Hey i Katarzyny Nosowskiej.

aka / czecho.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.