czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 18 lutego 2011
  • wyświetleń: 3121

Modelarze w czeskim Brnie

Rozpoczyna się kolejny rok imprez modelarskich. W tym roku koło modelarskie „Samuraj” działające przy Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Bestwinie zdecydowało się zaprezentować swoje dotychczasowe prace na Konkursie Modelarskim w Brnie.

Reklama

Modelarze w czeskim Brnie
fot. CKSiR Bestwina


Modelarze w czeskim Brnie
fot. CKSiR Bestwina


Impreza odbyła się w dniach 11 i 12 lutego w Centrum Wolnego Czasu na Luzankach. Konkurs odbył się w bardzo dobrej atmosferze, można było poznać wielu interesujących ludzi i dowiedzieć się o wielu ciekawych technikach sklejania. W konkursie wzięło udział wielu modelarzy z Czech oraz zza granicy. Łącznie wystartowało 19 klubów modelarskich. W konkursie wystawiono 284 modele kartonowe w 8 klasach.

Członków sekcji modelarskiej "Samuraj" działającej przy CKSiR w Bestwinie reprezentowało pięciu modelarzy (Mateusz Masny, Marek Bury, Adrian Ochman, Dariusz Ochman, Konrad Krywult), którzy wystawili łącznie 11 prac. Tylko 11 prac, ale jakie było nasze zaskoczenie. Zdobyliśmy aż 5 medali (2 złote, 2 srebrne, 1 brązowy). Ilość nagrodzonych modelarzy świadczy o wysokim poziome estetycznym wykonanych modeli.

Wśród nagrodzonych znaleźli się: II miejsce Dariusz Ochman model latarni Świnoujście. III miejsce Dariusz Ochman - model stacji kosmicznej Argon 1, I miejsce Adrian Ochman - model pociągu pancernego Krasnaja Zwiezda, I miejsce Dariusz Ochman - model samolotu PZL P-11C, II miejsce Mateusz Masny - model okrętu podwodnego Molch.

aka / czecho.pl, źródło: CKSiR Bestwina

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.