czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 17 marca 2011
  • wyświetleń: 1217

Lekcja tanga w Chybiu - premiera

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Gminny Ośrodek Kultury w Chybiu" podaj

Za nami:

W sobotę 26 marca o godzinie 18.00 w Klubie pod Amfiteatrem w Chybiu zaplanowana jest premiera spektaklu muzycznego "Lekcja tanga" w wykonaniu Magdy Pietrzyk z zespołem. Bilety kosztują: 15 zł - normalny i 8 zł - ulgowy.

Zespół muzyczny wystąpi w składzie: Janusz Korczyk - akordeon, Mariusz Bogaczyk - piano, Arkadiusz Michalik - gitara, Rafał Kierpiec - akordeon. Scenariuszem i realizacją zajmie się Rafał Cymorek.

Tango - forma muzyczna na której opiera się taniec tango. Zwykle w formie pieśni lub piosenki. W latach dwudziestych XX wieku podniesione z pieśni popularnej do rangi sztuki muzycznej. Metrum parzyste 2/4. Tempo powolne, grane z gracją. To oczywiście najprostsza definicja.

W najnowszym programie zaprezentowane będą wybrane, naszym zdaniem najlepsze, polskie utwory o charakterze tanga, zagrane na żywo przez zespół znakomitych muzyków, w niebanalnych aranżacjach.

Z materiałem zmierzy się Magalena Pierzyk, uczestniczka zajęć wokalnych prowadzonych przez GOK , występująca już w kilku naszych projektach. W programie usłyszymy m.in. takie hity jak: Ogrzej mnie, Tango na głos , Nie odchodź, Tango libido, Tabakiera, Już nigdy", Kapitańskie tango itd.

aka / czecho.pl, źródło: GOK Chybie

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Gminny Ośrodek Kultury w Chybiu

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Gminny Ośrodek Kultury w Chybiu" podaj