czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 5 kwietnia 2011
  • wyświetleń: 4045

Maraton fitness w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Telewizyjny Klub Kwadransowych Grubasow" podaj

8 kwietnia w hali POSiR w Pszczynie odbędzie się "Maraton Fitness z POSiR-em". Znamy już program imprezy!

Reklama

Maraton fitness Pszczyna


Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie maraton fitness organizować będzie po raz pierwszy. Co to będzie za impreza? Maraton fitness to ponad trzy godziny ćwiczeń oraz energicznej zabawy w rytm muzyki i pod dyktando instruktorów. Impreza rozpocznie się o godzinie 18.00 (nie warto przychodzić na ostatnią chwilę!) i będzie składać się z czterech bloków tematycznych.

Zajęcia aeroboxu poprowadzi Anna Kozińska, która była pierwszą instruktorką zajęć aerobiku organizowanych przez POSiR. Dzięki nawiązaniu współpracy z Klubem Kwadransowych Grubasów z Czechowic-Dziedzic (www.fitness-kkg.pl) udało się pozyskać dwie osoby, które specjalnie dla naszego maratonu poprowadzą zajęcia zumby i tańca brzucha. Bloki te poprowadzą: Joanna Florek i Agnieszka Szczypka-Ball. Pomiędzy zumbą a tańcem brzucha zajęcia na stepach poprowadzi Patrycja Porczyńska, która prowadzi u nas zajęcia aerobiku we wtorki. Program "Maratonu Fitness z POSiR-em" oraz opis poszczególnych zajęć znajduje się poniżej.

Bilet wstępu na imprezę kosztuje 5 zł. Uwaga! Opłata dotyczy zarówno te osoby, które będą ćwiczyć jak i te, które będą chciały wejść na widownię. Maraton będzie miał charakter otwarty, tzn. w ramach jednej opłaty wejściowej będzie można ćwiczyć zarówno w całości jak i - w przypadku np. późniejszego przyjścia - wybranych blokach. Oczywiście zachęcamy do ćwiczeń podczas wszystkich bloków! Każdy uczestnik naszej zabawy otrzyma specjalny certyfikat. Oprócz tego wśród osób biorących udział w maratonie rozlosowane zostaną nagrody. Zapraszamy do udziału w imprezie bez względu na wiek i płeć! "Maraton Fitness z POSiR-em" odbywać się będzie pod patronatem Starosty Pszczyńskiego.

Program "Maratonu Fitness z POSiR-em", hala POSiR w Pszczynie, 8 kwietnia
18.00 Aerobox - prowadzi: Anna Kozińska
18.45 Zumba - prowadzi: Joanna Florek
19.45 Taniec brzucha - prowadzi: Agnieszka Szczypka-Ball
20.45 Step - prowadzi: Patrycja Porczyńska

Maraton Fitness z POSiR-em

Sponsorzy
Studio fryzjersko-kosmetyczne "PUCHAŁKA HAIR DESIGN"
Hurtownia i produkcja roślin doniczkowych "TERRAPLANT"
Restauracja "FRYKÓWKA"
Trofea i sprzęt sportowy "WIKKOS-SPORT
Drogeria "SYLWIA"
Kwiaciarnia "IRYS"
SPOKEY.

Opis poszczególnych bloków tematycznych
AEROBOX - co to jest? Zobacz film
Trening rozwijający wytrzymałość siłową o dość dużej intensywności, prowadzony przy wykorzystywaniu elementów boksu i sztuk walki. Podstawą tych zajęć jest budowanie bezpiecznego i efektywnego treningu dzięki połączeniu siły, gibkości i elastyczności. Poprzez kontrolę oddechu i koncentrację uzyskujemy dodatkowy walor w postaci elementów relaksacji i kształtowania silnego umysłu. Szczególny nacisk kładzie się na pracę rąk i nóg przy wyprowadzaniu ciosów i kicków. Zajęcia przeznaczone dla osób o średniej i wysokiej sprawności fizycznej oraz lubiących trening dynamiczny i urozmaicony.

ZUMBA - co to jest? Zobacz film
Zumba to zainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku. Zumba jest bardzo innowacyjnym systemem fitness, który poprzez świetną zabawę kształtuje naszą sylwetkę, dba o naszą kondycję, a przede wszystkim napawa optymizmem i wprawia w świetne samopoczucie, które zostaje na długo, długo poza zajęciami. Proste kroki taneczne, świetne kombinacje ruchów i motywująca muzyka stwarza atmosferę świetnej imprezy i totalnie porywa nas do zabawy. Bardzo dynamiczna i ekscytująca kombinacja rytmów latynoskich i międzynarodowych, tj. merengue, salsa, cumbia, reggaeton, flamenco, samba, taniec brzucha, cha-cha, rumba, twist .... i wiele innych. Zumba ...to przede wszystkim ŚWIETNA ZABAWA. Uczestnicy nie zdają nawet sobie sprawy, że ćwiczą i po prostu wracają bo niesamowicie spędzają czas, a po pewnym okresie zaskakują ich rezultaty. ZUMBA... jest INNA, ekscytująca i motywująca muzyka, wiele rytmów, proste, ale bardzo ciekawe kroki, całkowicie innowacyjny format klasy. ZUMBA... jest ŁATWA, zaprojektowana dla wszystkich, bez ograniczeń wiekowy, kondycyjnych lub umiejętnościowych, po prostu każdy może to robić. Prosta kombinacja kroków oraz unikalna formuła Zumby sprawia, że bawisz się już od pierwszych zajęć. ZUMBA....no i EFEKTYWNA !!! Lekcja cardio z elementami treningu wytrzymałościowego i kształtującego sylwetkę powoduje spalanie ogromnej ilości kalorii, ujędrnia i rzeźbi Twoje ciało.

STEP - co to jest? Zobacz film
W takt muzyki na stepperach skacze się już więcej niż 20 lat. Przez ten czas step aerobik zyskał serca wielu kobiet i nie ma się co temu dziwić. To zabawa przy pobudzającej muzyce. Pięknie rzeźbi nogi i wzmacnia całe ciało. Step aerobik jest intensywniejszą formą aerobiku.

TANIEC BRZUCHA - co to jest? Zobacz film
Prócz poprawiania figury ta forma aktywności ma zbawienny wpływ również na kręgosłup i poprawę naszego poczucia własnej wartości. Istnieje od paru tysięcy lat, jednak to właśnie dzisiaj przeżywa prawdziwy renesans. Uważany jest za taniec, który potrafi wydobyć z kobiet to co najpiękniejsze - umiejętność uwodzenia, witalność. Taniec brzucha symbolizuje płodność, wzbogaca duchowość, pobudza seksualność i ma właściwości uzdrawiające. Taniec brzucha bazuje na ruchach bioder i brzucha. Wyraziste ruchy bioder, subtelne ruchy dłoni i ramion, a także orientalna muzyka pobudza emocje wśród oglądających tancerkę. Taniec ten wzmacnia, ujędrnia i rozluźnia mięśnie stóp, łydek, ud, brzucha, bioder i pośladków a także mięśni grzbietu. Dzięki ćwiczeniom talia zostaje wyszczuplona, a bóle okołokręgosłupowe ustępują. Taniec ten w sposób naturalny przygotowuje również kobietę do porodu, wzmacnia też siły witalne. Ma zbawienny wpływ na psychikę kobiet - pomaga pozbyć się kompleksów i odkryć atrakcyjność seksualną.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Telewizyjny Klub Kwadransowych Grubasow

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Telewizyjny Klub Kwadransowych Grubasow" podaj