czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 14 kwietnia 2011
  • 16 kwietnia 2011
  • wyświetleń: 1608

MRKS zremisował z Grunwaldem

Za nami:

Świadkami bardzo słabego spotkania byli nielicznie zgromadzeni kibice na stadionie Grunwaldu w Rudzie Śląskiej. W sobotnie przedpołudnie gospodarze zremisowali z MRKS-em Czechowice-Dziedzice 0:0 i po meczu to rudzianie mogli być bardziej usatysfakcjonowani, bowiem odebrali punkty dotychczasowemu liderowi tabeli, który zaprezentował się delikatnie mówiąc nie najlepiej.

To, że na pojedynki z liderem tabeli każdy przeciwnik zawsze dodatkowo się motywuje jest sprawą oczywistą. Jeżeli jednak faworyt podchodzi do meczu z przekonaniem, iż z łatwością, oraz bez zbędnego wysiłku zdobędzie komplet punktów, to trudno oczekiwać korzystnego rezultatu, tym bardziej grając na boisku rywala. Niestety czechowiczanie poziomem gry w spotkaniu nie przypominali drużyny, która może przewodzić w czwartoligowej stawce i bezbramkowy remis jest sprawiedliwym rozstrzygnięciem, bowiem gospodarze także nie zachwycili - tym bardziej szkoda straconych dwóch punktów.

aka / czecho.pl, źródło: mrks.czechowice.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.