czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 29 kwietnia 2011
  • wyświetleń: 2191

Awans młodych piłkarzy z GP 3

28 kwietnia na boisku MOSiR w Czechowicach-Dziedzicach odbył się finał rejonowy Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej, którego stawka był awans do rozgrywek na szczeblu wojewódzkim.

W turnieju udział wzięły drużyny, które wygrały mistrzostwo poszczególnych powiatów a mianowicie GP3 z Czechowic-Dziedzic (mistrz powiatu bielskiego) Gimnazjum ze Ślemienia (mistrz powiatu żywieckiego) oraz GP7 (mistrz miasta Bielsko -Biała).

W turnieju znakomicie spisali się młodzi futboliści z Czechowic-Dziedzic, którzy po raz kolejny udowodnili, że ich wcześniejsze sukcesy nie były dziełem przypadku. W pierwszym spotkaniu GP3 rozbiło w puch GP7 z Bielska-Białej 7:0, natomiast w kolejnym pokonało Gimnazjum ze Ślemienia 3:1 i to młodzi zawodnicy z Czechowic będą reprezentować rejon Podbeskidzia w rozgrywkach na szczeblu wojewódzkim.

GP3 wystąpiło w następującym składzie: Janusz Marcin, Jurek Rafał, Jurek Paweł, Kozłowski Bartłomiej, Dyduch Mateusz, Moś Mateusz, Matejko Przemysław, Lipka Artur, Beczała Damian, Adamus Michał, Kozioł Paweł, Zarychta Marcin, Raszka Jakub, Gałan Dominik, Kopeć Patryk. Trener zespołu: Michał Gazda.

baca79

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.