czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 1 maja 2011
  • 12 maja 2011
  • wyświetleń: 3457

Amatorska liga w Bestwinie

Za nami:

W drugiej połowie maja rusza I edycja Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej na Orliku w Bestwinie.

Reklama

Mecze rozgrywane będą na sztucznej trawie w czasie 2 x 20 minut. Zespoły, które chcą wziąć udział w lidze muszą liczyć co najmniej 8 osób, ale nie więcej niż 15 i wszystkie osoby muszą być pełnoletnie (w szczególnych przypadkach dopuszcza się udział osoby niepełnoletniej za okazaniem specjalnego oświadczenia podpisanego przez opiekunów prawnych). Terminarz spotkań zostanie ustalony podczas spotkania organizacyjnego.

Zapisy trwają do 13 maja. Każda z drużyn musi posiadać jednolite koszulki ( mile widziane całe komplety z numerami) oraz odpowiednie obuwie dopuszczone do gry na sztucznej trawie. Wpisowe od każdej drużyny wynosi 200zł i pobierane będzie na spotkaniu organizacyjnym

Zapisów można dokonywać od poniedziałku do soboty w godzinach 16.00 - 21.00 oraz w niedziele pomiędzy 15.00, a 18.00 na Orliku w Bestwinie przy ul. Szkolnej 11 oraz przez internet na stronie www.gminabestwina.info.

aka / czecho.pl

źródło: gminabestwina.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.