czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 3 maja 2011
  • 11 maja 2011
  • wyświetleń: 2840

Pokaz nurkowania na basenie

Za nami:

W środę, 11 maja o godzinie 18.00 na krytej pływalni MOSiR w Czechowicach-Dziedzicach odbędą się interaktywne, bezpłatne pokazy nurkowania.

Reklama

Pokaz organizuje Centrum Sportu I Rekreacji EdenSport z Bielska-Białej. W zabawie czynnie mogą uczestniczyć goście basenu. Każdy chętny zostaje ubrany w podstawowy sprzęt nurkowy, a po krótkim przeszkoleniu, oddychając z aparatu powietrznego, uczestnik pokazu, zanurza się pod wodę. Pod czujnym okiem kadry oraz instruktora prowadzącego nurkowanie, możemy zawisnąć w toni i rozkoszować się stanem podwodnej nieważkości.

W pokazach mogą uczestniczyć również osoby niepełnoletnie (od 10 roku życia), tylko za osobistą zgodą rodzica, lub opiekuna prawnego. Wstęp na basen jest płatny według stawek obowiązujących na basenie, natomiast pokaz nurkowania, w którym czynnie uczestniczą goście basenu, jest bezpłatny.

aka / czecho.pl

źródło: edensport.nets.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.