Sport

  • 5 maja 2011
  • wyświetleń: 4477

Medale judoków z Czechowic

W dniach od 30 kwietnia od 3 maja w Białymstoku rozegrano Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych w Judo. W zawodach wzięło udział sześcioro reprezentantów KS Judo Czechowice-Dziedzice (trzy zawodniczki i trzech zawodników).

Marta Wykupil oraz Paweł Wawrzyczek
Marta Wykupil oraz Paweł Wawrzyczek tegoroczni medaliści MP juniorów i juniorek w judo. · fot. trainermen


Po raz kolejny nie wracamy z imprezy tej rangi z pustymi rękami. Najlepiej spisała się Marta Wykupil która w kategorii wagowej 57 kg. stoczyła pięć zwycięskich pojedynków zdobywając złoty medal, a zarazem tytuł Mistrzyni Polski juniorek młodszych na 2011 rok.

Drugi medal zdobył Paweł Wawrzyczek ,który doznał minimalnej porażki w walce finałowej (wskazanie sędziów decyzją 2:1) i ostatecznie uplasował się na drugiej pozycji. Na dobrym piątym miejscu zawody ukończył w kategorii 50 kg Wojciech Puchała. Pozostałym naszym zawodnikom: Karolina Zięba, Katarzyna Tomaszczyk, Łukasz Partyka nie udało przebrnąć się przez eliminacje.

trainermen

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.