Sport

  • 5 czerwca 2011
  • 10 czerwca 2011
  • wyświetleń: 4920

Dzień promocji zdrowia

Za nami:

Telewizyjny Klub Kwadransowych Grubasów oraz Fitness Park zapraszają w piątek, 10 czerwca do swoich ośrodków przy ul. Tetmajera 14a, MOSiR (basen miejski), ul. Legionów 100 na Dzień Promocji Zdrowia.

Zatańcz gorącą zumbę z TKKG


O 17.00 na basenie będzie można się spotkać z dietetykiem mgr Bogną Pamułą-Łopadczak. Dietetyk udzieli porad jak zdrowo się odżywiać a przy okazji zrzucić zbędne kilogramy.

Przy ulicy Tetmajera 14a w godzinach od 18.00 do 20.00 będziemy tańczyć zumbę. W tych samych godzinach na basenie będzie można dowiedzieć się na czym polega joga i jakie płyną z niej korzyści.

O 19.00 przy ulicy Legionów 100 odbędzie się pokaz kulturystyczny połączony z seminarium. Wystąpi Szymon Łada, Mistrz Polski do 85 kg, Mistrz Śląska do 90kg i IV na Mistrzostwach Europy.

Organizatorzy zapraszają również na zajęcia spinning aerobik. Odbywać będą się także promocje suplementów diety, połączone z degustacją i tylko w ten dzień można będzie promocyjnie nabyć karnety na zajęcia. Do dyspozycji uczestników będzie platforma wibracyjna i rolki stymulujące odchudzanie.

Impreza ma na celu promocję zdrowego odżywiania oraz aktywności fizycznej, będą Państwo mieli przyjemność poznania nowych form zajęć, które już wkrótce w naszych klubach.

aka / czecho.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Telewizyjny Klub Kwadransowych Grubasow" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.