Sport

  • 26 lipca 2011
  • 19 sierpnia 2011
  • wyświetleń: 1939

Zgłoś drużynę i zagraj w lidze

Wielkimi krokami nadchodzi kolejny IX już sezon Pszczyńskiej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej. Jeśli chcesz aktywnie i miło spędzić wolny czas zapraszamy do udziału w pszczyńskich rozgrywkach.

palp piłki
W sezonie 2011/2012 grać będziemy nowymi piłkami


Początek sezonu 2011/2012 planowany jest na ostatni weekend sierpnia, a rozgrywki pierwszej rundy powinny potrwać do początku listopada. Jak będzie w rzeczywistości uzależnione jest to w dużej mierze od ilości zgłoszonych ekip. Od tej liczby zależy też podział na poszczególne klasy rozgrywkowe. W nadchodzącym sezonie nie powinno być większych rewolucji. O tym jednak jaki kształt będzie miała IX edycja będzie wiadomo po zakończeniu zgłoszeń. Wszelkie inne nowinki regulaminowe przedstawione będzą na spotkaniu organizacyjnym. Wówczas dowiemy się także jakie zasady obowiązywać będą jeśli chodzi o spadki i awanse.

Zapraszamy do udziału w rozgrywkach tych którzy bawili się z nami w poprzednich latach, ale także zachęcamy nowe drużyny do spróbowania swoich sił. Jeśli masz ukończone 16 lat to możesz zagrać w PALP. Oczywiście zawodnicy zrzeszeni mogą występować w naszej lidze tylko do ukończenia 18lat.

Przypominamy, że mecze w PALP rozgrywane są na boiskach ze sztuczna murawą. Są to boiska Orlik przy hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie oraz na boisko Piast przy Zespole Szkół nr 1 w Pszczynie. Na boisku przebywa jednocześnie 6 zawodników (pięciu w polu + bramkarz).

Zapisy rozpoczynamy już dziś i potrwają do niedzieli 21 sierpnia. Dzień później odbędzie się spotkanie przed startem rozgrywek. Ze względów organizacyjnych, aby zgłosić się do PALP należy wysłać na maila ukscentrumpszczyna@interia.pl informację, która zawierać będzie:
1. nazwę drużyny
2. miejscowość, z której zgłaszana jest drużyna
3. osobę kontaktową
4. telefon kontaktowy
5. Uwaga, jeśli drużyna w sezonie 2010/2011 rywalizowała w PALP, a teraz przystępuje do ligi pod nową nazwą prosimy o zaznaczenie tego faktu w zgłoszeniu. W przypadku zupełnych nowicjuszy prosimy o wpisanie adnotacji "Beniaminek".

W tytule maila prosimy wpisać: "Zgłoszenie do ligi piłkarskiej".

W razie potrzeby lub jakichkolwiek pytań czy wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 501 582 591.

Po przesłaniu maila ze zgłoszeniem, każda drużyna otrzyma informacje zwrotną z potwierdzeniem o przyjęciu do ligi zaś nazwy zgłoszonych zespołów w miarę możliwości na bieżąco będą aktualizowane na stronie internetowej.
Na zgłoszenia czekamy w nieprzekraczalnym terminie do niedzieli 21 sierpnia.

Od razu uprzedzamy, że wpisowe do rozgrywek uzależnione będzie od ilości zgłoszonych zespołów, ale nie będzie wyższe niż w ubiegłym sezonie.

Jak wyglądały zmagania w poprzednim sezonie można się dowiedzieć odwiedzając stronę: www.posir.pszczyna.pl

Organizatorami ligi podobnie jak w poprzednim sezonie jest Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie oraz Uczniowski Klub Sportowy Centrum Pszczyna.

ZAPRASZAMY

POSiR Pszczyna / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.