czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 5 sierpnia 2011
  • 23 sierpnia 2011
  • wyświetleń: 5807

Międzydziałkowy Rajd Rowerowy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "R.O.D. Relaks - Storczyk" podaj

W niedzielę, 21 sierpnia odbył się IX Międzydziałkowy Rajd Rowerowy, który towarzyszy obchodom Dni Czechowic-Dziedzic oraz Dni Działkowca.

Reklama

19-kilometrowy rajd wystartował o godzinie 10.00 z R.O.D. "Relaks - Storczyk" obok Czechowice-Dziedzice Przystanek PKP, warto było pojawić się jednak wcześniej, bowiem przed startem (w godz. 7.30 do 9.30) wydawano pamiątkowe koszulki.

Międziałkowy Rajd Rowerowy · fot. anura / klub czecho.pl


Półmetek zaplanowano około godziny 10.45 przy R.O.D. "Lotos", gdzie była okazja do odpoczynku oraz możliwość zwiedzenia ogrodu. Na metę (R.O.D. "Relaks - Storczyk") uczestnicy dojechali około 12.30.

Po przejeździe była możliwość skorzystania z ciepłego posiłku, napojów, wzięcia udziału w losowaniu upominków i nagród dla uczestników rajdu, a także w konkursie z wiedzy o rodzinnych ogrodach działkowych i konkursie o tematyce przyrodniczej.

Organizatorem imprezy był PZD - Rodzinny Ogród Działkowy "Relaks-Storczyk" w Czechowicach-Dziedzicach", a współorganizatorem Czechowickie Towarzystwo Cyklistów. Impreza publiczna wspierana jest finansowo przez Gminę Czechowice-Dziedzice.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

R.O.D. Relaks - Storczyk

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "R.O.D. Relaks - Storczyk" podaj