czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 18 września 2011
  • wyświetleń: 1390

Druga porażka MRKS-u

Drugiej porażki w sezonie doznali w sobotę piłkarze MRKS Czechowice-Dziedzice, którzy na stadionie MOSiR po bardzo słabym spotkaniu ulegli niżej notowanej drużynie Gwarka Ornontowice 1:2 (1:1).

Obie bramki dla gości po dośrodkowaniach z rzutów rożnych i celnych "główkach" zdobył Michał Dyka (26 min. i 47 min.), a autorem jedynego gola dla czechowiczan był Grzegorz Gąsiorek (33 min.), także uderzając głową po centrze Łukasza Szędzielarza z rzutu wolnego.

Druga porażka w obecnym sezonie stała się zatem faktem, ale po sobotnim meczu bardziej od straty punktów martwić może postawa czechowickich piłkarzy, którzy na murawie wyglądali naprawdę nieciekawie.

Miejmy nadzieję, że zarówno trener Mirosław Madeja jak i jego podopieczni wyciągną odpowiednie wnioski z tego spotkania i za tydzień, 24 września o godzinie 16:00 - także na stadionie MOSiR, będą w stanie powalczyć o komplet punktów z faworyzowanym Nadwiślanem Góra, który dość niespodziewanie uległ w 7. kolejce rezerwom Podbeskidzia aż 2:5, tak więc do Czechowic zawita również z chęcią rehabilitacji...

ups / czecho.pl
źródło: mrks.czechowice.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.