czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 9 października 2011
  • wyświetleń: 2363

Zwycięstwo w meczu na szczycie

Rozgrywki III ligi mężczyzn powoli zbliżają się do półmetka rozgrywek grupowych. Zespół MTS Winner Czechowice-Dziedzice na własnym boisku odniósł cenne zwycięstwo 3:1 z wiceliderem - zespołem UKS MOS Kazimierz Płomień Sosnowiec.

Reklama

Po pięciu kolejkach podopieczni Romana Gila z kompletem wygranych przewodzą w grupie I i mają 5 punktów przewagi nad Kazikami z Sosnowca.

Po gładkim zwycięstwie Winnera w pierwszym secie 25:18 inicjatywę przejęli goście wygrywając drugą partię do 19. Trzeci set po wyrównanym początku do stanu 10:10 ostatecznie wyraźnie wygrał MTS Winner 25:17.

W czwartym secie Kaziki zmotywowane przez trenera Dariusza Sobieraja objęły i utrzymywały kilku-punktowe prowadzenie. Obraz gry zmienił się dopiero po drugim czasie wziętym przez Romana Gila przy stanie 14:18. Nasz zespół mozolnie odrabiał punkty doprowadzając do wyrównania 23:23. Po bardzo emocjonującej i wyrównanej końcówce, walce punkt za punkt, ostatecznie zwyciężyli Winnersi 29:27.

Skład MTS Winner Czechowice-Dziedzice:

Łukasz Stawowski, Krzysztof Janko, Maciej Nycz, Krzysztof Błachut, Filip Kuchna, Kamil Słomka, Bartłomiej Konieczny, Adrian Wiewióra, Mateusz Mola, Daniel Pawlik, Wojciech Widawski

mot / czecho.pl

źródło: www.winner.org.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.