czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 17 października 2011
  • 23 października 2011
  • wyświetleń: 1713

Turnieje tenisa stołowego

Za nami:

Sekcja tenisa stołowego MKS Czechowice - Dziedzice serdecznie zaprasza zawodników, sympatyków i kibiców tenisa stołowego do udziału w dwóch turniejach organizowanych przez klub w nadchodzący weekend.

Reklama

W sobotę 22 października na sali ZS w Ligocie odbędzie się I turniej z cyklu Grand Prix Czechowic - Dziedzic dla dzieci i młodzieży szkół podstawowych i gimnazjów w 6 kategoriach.

Kategorie wiekowe:
1. Żaki (chłopcy i dziewczyny klas I-IV szkół podstawowych)
2. Młodzicy (chłopcy i dziewczyny klas V-VI szkoły podstawowej)
3. Gimnazja (chłopcy i dziewczyny klas I-III gimnazjum)

Każdy uczestnik musi posiadać strój sportowy, obuwie zamienne oraz rakietkę. Zgłoszenia w dniu turnieju w godz. 8.30-9.00, rozpoczęcie gier o godz. 9.30. Wpisowe do turnieju wynosi 3 złote. Szczegółowy regulamin na www.mks-czechowice.pl (w zakładce grand prix).

W niedzielę 23 października na tej samej sali odbędzie turniej Adam-ek Cup o Puchar Burmistrza Czechowic-Dziedzic.

Kategorie:
1. Amator +IV liga mężczyźni
2. Open Kobiety
3. Open

Zgłoszenia w dniu turnieju 9.00-9.30, rozpoczęcie rozgrywek 10.00. Wpisowe do turnieju wynosi 15 zł od osoby w jednej kategorii 20 złotych w dwóch kategoriach. Koszty organizacyjne turnieju (sala, sędzia, nagrody) pokrywają organizatorzy. Szczegółowy regulamin i informacje na www.mks-czechowice.pl. Serdecznie zapraszamy!

MKS

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.