czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 18 października 2011
  • wyświetleń: 2374

LF: Czas futsalu. Zgłoś drużynę!

Niemal tradycyjnie jak co roku w połowie października Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie wraz z Gminnym Zespołem Oświaty i Sportu w Suszcu oraz Goczałkowickim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji zaprasza do udziału w halowych rozgrywkach ligowych.

Reklama

Podobnie jak w roku poprzednim, także w sezonie 2011/2012 planujemy od początku wystartować z ligowymi rozgrywkami z podziałem na trzy lub cztery klasy rozgrywkowe. Wszystko oczywiście zależeć będzie od ilości zgłoszonych drużyn. Informujemy w szczególności debiutantów (którzy przygodę z naszą ligą rozpoczynać będą od najniższej ligi), że liczba miejsc jest ograniczona i decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Prosimy, ponadto aby wszystkie drużyny, które uczestniczyły w rozgrywkach w sezonie 2010/2011 i nadal chcą grać w LF Pszczyna-Suszec-Goczałkowice, aby wysłały maila z potwierdzeniem udziału w rozgrywkach w nowym sezonie.
Naturalnie czekamy także na maile ze zgłoszeniami nowych drużyn, którzy pragną spróbować swoich sił w ligowej rywalizacji.

Prawidłowe zgłoszenie/potwierdzenie udziału powinno zawierać:
* nazwę drużyny (jeśli drużyna, która uczestniczyła już w lidze i chcę grać teraz pod nową nazwą to prosimy o podanie także starej nazwy),
* miejscowość, w której znajduje się siedziba drużyny
* osobę kontaktową
* telefon kontaktowy.

Na zgłoszenia do rozgrywek czekamy pod adresem: sport@posir.pszczyna.pl do poniedziałku 31 października. Prosimy w tytule wpisać "Zgłoszenie do LF".
(będziemy w miarę możliwości na bieżąco informować o otrzymanych zgłoszeniach)

Już dziś informujemy także przedstawicieli wszystkich drużyn, że w środę 2 listopada na hali w Pszczynie odbędzie się spotkanie organizacyjne, a obecność na nim będzie OBOWIĄZKOWA!
Rozgrywki chcemy rozpocząć w pierwszy lub drugi weekend listopada! A sezon zakończyć chcemy do końca lutego 2012 roku.

Przypominamy, że Liga Futsalu Pszczyna-Suszec-Goczałkowice podobnie jak przed rokiem także i teraz odbywać się będzie na trzech halach w Suszcu (przy ulicy Szkolnej), Pszczynie (ul. Zamenhofa) i Goczałkowicach (ul. Powstańców Śląskich) .

Wpisowe do tegorocznych rozgrywek powinno oscylować w podobnej wysokości jak przed rokiem (ok. 750zł w I lidze oraz 600zł w niższych ligach).

Szczegóły rozgrywek i system rozgrywania ligi będą znane po zakończeniu zgłoszeń.

Dodatkowych informacji można uzyskać pod numerem telefonu 501 582 591.

Zapraszamy!

Andzejek / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.