czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 30 października 2011
  • wyświetleń: 1548

Medale czechowickich judoków

W minioną sobotę w hali sportowej Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu rozegrano Otwarty Międzynarodowy Puchar Polski juniorów i juniorów młodszych z udziałem 7 zawodników z Czechowic-Dziedzic.

Reklama

Wykupil Wawrzyczek
Marta Wykupil praz Paweł Wawrzyczek · fot. trainerman / klub czecho.pl


W zawodach rozgrywanych na pięciu matach wystartowała cała czołówka reprezentantów Polski oraz zawodniczki i zawodnicy z Ukrainy,Wielkiej Brytanii,Szwecji,Belgii i Holandii. Niestety organizatorzy nie stanęli na wysokości zadania.Walki rozgrywano od godziny 10.00 do 23.45.

Klub Sportowy Judo reprezentowany był przez 3 zawodniczki i 4 zawodników. Najlepiej spisali się Marta Wykupil (57 kg)oraz Grzegorz Słabiak (100 kg) którzy zdobyli srebrne medale. Brązowy medal przypadł w udziale Pawłowi Wawrzyczkowi (60 kg) który doznał porażki (kontrowersyjna decyzja sędziowska) w pierwszej walce eliminacyjnej i do podium przebijać musiał się w walkach repasażowych.

Na bardzo dobrych piątych miejscach uplasowali się : Michał Czarnecki (90 kg)oraz Mateusz Turek (+100 kg).

trainermen

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.