Sport

  • 5 listopada 2011
  • wyświetleń: 3455

Nasze drużyny w Lidze Futsalu

Czterdzieści drużyn w czterech ligach zagra w nowym sezonie Ligi Futsalu Pszczyna-Suszec-Goczałkowice. Mimo, że kilka drużyn zrezygnowało ze startu w kolejnym sezonie halowym to na chęć gry wyraziło siedmiu nowicjuszy i tym oto sposobem ruszamy w lidze pod dachem z podziałem na cztery klasy rozgrywkowe.

Według klasyfikacji końcowej ubiegłorocznej edycji Ligi Futsalu czechowickie zespoły zagrają w następujących klasach rozgrywkowych:
- Belfer Team I Liga - wicemistrz poprzedniej edycji.
Inny Zespół II Liga - 6 miejsce w poprzedniej edycji.
Northec Południowcy II Liga - mistrz III Ligi (awans do II Ligi).
Enigma III Liga - 5 miejsce w poprzedniej edycji.

Najwyżej notowana drużyna z Czechowic-Dziedzic w pierwszej kolejce 11 listopada zagra z ATS Jakub Pszczyna, Inny Zespół zagra 12 listopada z Cadi-Car Pszczyna, tego samego dnia Northtec Południowcy zagrają z drużyną z Kryr, zaś Enigma 11 listopada rozegra swoje spotkanie z Biegier Gunners Goczałkowice.

Nasze drużyny czeka ciężki bój, bo rywale w poprzedniej edycji byli bardzo wysoko notowani. Przeciwnik Belfrów to 4 drużyna, czyli tylko dwa oczka niżej w ubiegłorocznej klasyfikacji. Inny Zespół zagra ze spadkowiczem z I ligi. Południowcy zagrają z 4 ekipą II ligowych rozgrywek, zaś Enigma zagra z niżej notowaną tyko o dwa miejsca drużyną z Goczałkowic.

Wszystkim zespołom życzę powodzenia. Postaram się na bieżąco zamieszczać na portalu czecho.pl wyniki waszych spotkań oraz w miarę możliwości fotki (jeśli tylko Andrzejek będzie na waszych meczach).

Mariusz Maławy / czecho.pl

źródło: POSiR Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.